SIK SORULAN SORULAR

  • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Evden Eve Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en çok merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Taşıma İşlemi Kaç Saat Sürer?

Eğer  taşınma işlemi şehir içi ise günü birlik olarak nakliyat işlemi gerçekleşir. Eşyanın gideceği yerin mesafesi, yerleştirilecek katın yüksekliği ve oda adedi gibi etkenler de bitim süresi üzerinde zaman farkı yaratmaktadır.

  • Eşya Paketleme ve Ambalajlama Nasıl Yapılmaktadır?

Mutfak eşyaları için ezilme, kırılma gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklı koliler; mobilya ve geri kalan eşyalar için  iç tarafı karton dış tarafı ise havalı baloncuk modeline sahip naylonlar ve streç kullanılarak paketleme yapılır. Paketleme ve toplama için kullanılan her ürün maximum güvenlik sağlar.

  • Ucuza Yapılan Evden Eve Nakliyatın Zararları Nelerdir?

Ev taşımak hepimizin en büyük sıkıntılarından biridir, hele ki ucuz evden eve nakliyat tercihinizden dolayı sizlere olan zararları yararlarından çoktur. Örneğin X firması 3+1 standart bir ev ve eşyası için 1500 TL fiyat teklifi verdi, Y firması da bu iş için 1300 TL fiyat teklifi verdi ve Z firması ise 900 TL fiyat teklifi verdi, bu durumda ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz. Ucuz fiyat veren kişiler genelikle bireysel komisyonculuk yapanlar kişilerdir ve sizin kapınıza günü birlik personel ile gelerek özellikle de düşük ücretle bu işten anlamayan Suriye’li kişileri çalıştırıyorlar. Bundan en büyük zararı ise her zamanki gibi siz ev sahipleri görüyor. Evinizi veya iş yerinizi daima kurumsal firmalara taşıtın ve nakliye sözleşmesi imzalayın.

  • Evden Eve Nakliyatta Sigorta Zorunlu Mu?

Nakliyat konusunda sigorta yaptırmak sizlerin kişisel tercihine bağlıdır.

  • Evden Eve Nakliyat Sigortası Hangi Zararları Kapsamaktadır?

Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşınma süreçlerinde hiç bir sigorta acentesi/şirketi tarafından eşya güvence teminatı yapılmadığı için zarar gören eşyalar firmamızca karşılanmaktadır. Tuna Nakliyat olarak şehir içi nakliyat sürecinde de kendi kusurumuzdan dolayı oluşan zararları telafi etmeyi tercih etmekteyiz.